ملوان با پیروزی بر فجرسپاسی به رده دوم جدول لیگ یک صعود کرد. در ادامه هفته بیست و ششم لیگ آزادگان، دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و فجر سپاسی که به ترتیب محمد مایلی کهن و غلامحسین پیروانی را روی نیمکت خود دارند با پیروزی یک بر صفر ملوان به پایان رسید.

در این دیدار احمد آهی توانست در همان ابتدای دیدار و در دقیقه ۵ از روی یک ضربه شروع مجدد، دروازه فجرسپاسی را باز کند. در ادامه بازی هم فجری‌ها حملاتی روی دروازه ملوان داشتند که به نتیجه نرسید تا این دیدار با همین نتیجه به پایان برسد.
با این نتیجه ملوان بندرانزلی از تساوی های رقیبان بالانشینش استفاده کرد و با ۴۶ امتیاز و دو امتیاز اختلاف نسبت به تیم رده سومی گل گهر سیرجان در جایگاه دوم قرار گرفت. فجرسپاسی هم همچنان با ۲۰ امتیاز در جایگاه شانزدهم باقی ماند.
در بازی دیگر امروز، خیبر خرم آباد میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار همانند بازی ملوان و فجر، یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید. در این بازی مهدی عبدی توانست در دقیقه ۳۵ تک گل شاگردان داوود حق دوست را وارد دروازه بازیکنان محمود فکری در تیم نفت مسجد سلیمان بکند.
با این نتیجه خیبر خرم آباد ۲۹ امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد و نفت مسجد سلیمان هم با ۲۴ امتیاز در همان رده پانزدهم باقی ماند.

برچسب ها:
مایلی‌کهن، ملوان، فجرسپاسی
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد