پایگاه خبری رویش افکار

بهرام عین الهی، در دیدار نوروزی با مدیران سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت با قدردانی و تشکر از اقدامات صورت گرفته در سازمان بیمه سلامت ایران، تاکید کرد: این سازمان انقلابی در خدمات دهی به مستضعفین به وجود آمده، بدون تردید در کشور ما نباید فردی به دلیل نداشتن منابع مالی در روند درمان بیماری خود دچار مشکل شود؛ چرا که این مساله با آرمان‌های انقلاب اسلامی سازگاری ندارد.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته ۵ دهک دارای بیمه رایگان شده و خدمات برای کودکان زیر ۷ سال رایگان انجام می‌شود، افزود: بیمه سلامت یکی از نهادهای انقلابی است که باید از مدیران این سازمان برای انجام کارهای بزرگ قدردانی کرد.

وزیر بهداشت تصریح کرد: البته به هیچ کاری نباید قانع بود، می‌توان اقدامات بیشتری را با هدف خدمت رسانی به مردم و افراد مستضعف و آسیب پذیر انجام داد که این مسئله جزو اولویت‌ها و اهداف بزرگ وزارت بهداشت است. خوشبختانه خدمات مددجویان بهزیستی و کمیته امداد رایگان شده و بسیاری از خدمات توانبخشی که در گذشته تحت پوشش بیمه نبود؛ اما در حال حاضر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد، لذا امیدواریم این روند خدمات دهی به بهترین شکل ادامه پیدا کند.

برچسب ها:
بهرام عین اللهی - وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی - هزینه‌های درمان
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد