سردار احمد علی گودرزی در آئین الحاق آمبولانس‌های جدید به یگان‌های مرزی کشور، گفت: با توجه به استقرار شبانه روزی مرزبانان نیروی انتظامی در یگان‌های مرزی، ضروری است که بهداری در رزم در یگان‌های مرزی تقویت شود.

وی با اشاره به گستره مرزهای ایران اسلامی و مزیت تجهیز یگان‌های مرزی به آمبولانس، افزود: پزشکان و پرستاران مرزبانی در صورت مصدومیت احتمالی مرزبانان در مناطق مرزی و صعب العبور، با حضور به موقع و اقدامات اولیه درمانی به همرزمانشان امداد رسانی می‌کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اختصاص آمبولانس‌های مجهز به امکانات پزشکی در یگان‌های مرزی، تصریح کرد: در سال گذشته و نیمه اول سال جاری با همکاری معاونت آماد و پشتیبانی و معاونت بهداشت و درمان ناجا، ۵۶ دستگاه آمبولانس ویژه مناطق عملیاتی در اختیار فرماندهی مرزبانی برای استفاده عملیاتی قرار گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی اختصاص آمبولانس‌های تجهیز شده پزشکی در مناطق مرزی را یکی از مؤلفه‌های مهم در حوادث احتمالی و اتفاقات مرزی دانست و بیان داشت: با اختصاص این آمبولانس‌ها، همرزمانم در مناطق عملیاتی، کوهستانی و صعب العبور در صورت نیاز می‌توانند از امکانات و تجهیزات پزشکی فراهم شده استفاده کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه از زحمات کلیه سفیدپوشان عرصه سلامت که همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی در تأمین امنیت سلامت مرزبانان تلاش می‌کنند، قدردانی کرد.

برچسب ها:
سردار احمد علی گودرزی - دفاع مقدس - نیروی انتظامی - آمبولانس - مرزبانی ناجا
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد