به نقل از صدا وسیما، بیژن زنگنه، در آئین اهدای ١۴١ دستگاه کمک‌تنفسی ویژه بیماران کرونایی از طرف وزارت نفت گفت: امروز فرصتی شد که از مجاهدت کادر درمان قدردانی و تشکر کنم، من می‌دانم که چه فشار سنگینی روی آنهاست. الحمدالله مردم قدردان زحمتشان هستند.

وی افزود: وزارت نفت نخستین دستگاهی بود که به‌دلیل حساسیت کار با سخت‌گیری تمام در مقابله با کرونا گام برداشت.

زنگنه با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانستیم تولید نفت و گاز را قطع کنیم، زیرا بقیه بخش‌های کشور تحت تأثیر قرار می‌گرفت گفت: الحمدالله با اقدام‌های انجام شده یک لحظه آب در دل کسی در این شرایط سخت تکان نخورد.

وی با بیان اینکه همکاران ما از هیچ کوششی برای اینکه درد و رنج مردم را کم کنند، دریغ نکردند اقزود: هدف آمریکا از تحریم‌ها اگرچه می‌گویند مردم نیست، اما فشار اصلی بر مردم است.

وزیر نفت خطاب به وزیر بهداشت افزود: آقای نمکی ما را مانند کارکنان خود بدانید شما در موضوع کرونا فرمانده هستید و هر دستوری بفرمائید ما برای کاهش آلام مردم انجام می‌دهیم.

زنگنه گفت: مسئولیت اجتماعی را در کشور، نفت مطرح کرد؛ ما اعتقاد داریم که در جایی که کار می‌کنیم تافته جدا بافته نیستیم و در کنار مردم هستیم و باید در کنار هم زندگی کنیم.

وزیر نفت در پایان ابراز امیدواری کرد: ان‌شاء‌الله مریضی نباشد که از دستگاه ونتیلاتور استفاده نکند، اما ما این تجهیزات را تهیه کردیم، این را بدانید رعایت پروتکل واقعاً اثرگذار است و ما به وضوح آن را در نفت دیدیم.

برچسب ها:
وزارت نفت ایران - وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی - بیژن نامدار زنگنه - ویروس کرونا - ونتیلاتور
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد