نامزد انتخابات فدراسیون ووشو گفت: مهدی علی نژاد با وجود آنکه از خانواده این رشته نبود، خدمات تأثیرگذاری در ووشو ایران داشت که برای ادامه این راه به تجربیات وی نیاز است.

جعفر عرفانیان خواه با بیان مطلب فوق  اظهار داشت: من هر چه در ورزش و زندگی دارم از ووشو است و یکی از اهداف زندگی ام حضور در این فدراسیون و تلاش برای رشد و ارتقا آن بوده است. البته در سالهای قبل مهدی علی نژاد در این فدراسیون کارهای بزرگی انجام داد به دلیل همین روند مثبت بود که کسی برای انخابات پا پیش نمی‌گذاشت.

وی افزود: برای جامعه ووشو افتخاری است که رئیس فدراسیون به عنوان معاون وزیر انتخاب شده و فعالیت می‌کند. بعد از این انتخاب بود که زمینه را برای ورود مناسب دیده و با برنامه برای حضور در انتخابات ثبت نام کردم.

عضو پیشین تیم ملی ووشو با بیان اینکه ووشو ایران پتانسیل بالایی دارد اظهار داشت: اینکه اکنون ووشو ایران یکی از قدرتهای برتر دنیا است ماحصل تلاش چندین ساله علی نژاد و سایر اساتید ووشو است، ولی با برگزاری لیگ‌های ووشو با شرایط جدید، بها دادن به استان‌ها و استفاده از این پتانسیل عظیم و همچنین مربیان برجسته کشور می‌توان کارهای جدید انجام داد.

عرفانیان خواه تصریح کرد: در شرایط فعلی قهرمانان ما بعد از دوران قهرمانی تقریباً بیکار می‌شوند، یکی از اهداف ما این است که این مشکل را رفع کنیم. باور ما این است که مربیگری یک شغل است و راهکارهایی برای تحقق این هدف داریم. ضمن اینکه می‌توانیم با ارائه برنامه‌ای جامع ووشو ایران به مرکز ووشو جهان تبدیل کنیم.

وی که بعد از فوت مرحوم مالکی، در ۱۴ گذشته مسئولیت کمیته کیک بوکسینگ aikia ایران را برعهده داشته در این مورد هم گفت: در این مدت تلاش‌های زیادی برای جذب جوانان به این رشته انجام شده که در شرایط فعلی جمعیتی بیش از ۱۴ هزار نفر در آن فعالیت می‌کنند. تاکنون دو تورنمنت بین المللی در ایران با حضور کشورهای آمریکا، کانادا، اتریش، فرانسه، ایتالیا، انگلستان و اوکراین برگزار و سه مورد اعزام نیز در سالهای ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ به جام آزاد بوسان کرده جنوبی داشته‌ایم.

جعفر عرفانیان خواه تحصیل کرده مدیریت کسب و کار است، وی عضو اولین تیم ملی ووشو ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا (۱۹۹۶- فیلپین) بوده در شش سال سابقه حضور در تیم ملی مسابقات جهانی ۲۰۰۰ ایتالیا را تجربه کرد و سپس به کیک بوکسینگ روی آورد.

برچسب ها:
ووشو - انتخابات فدراسیونها - فدراسیون ووشو
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد