به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جهانی پاراوالیبال که ۴۰ سال پیش در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد، امروز از شاخص ترین افرادی که در سراسر جهان و طی چهار دهه‌ی اخیر در توسعه، ارتقا و پیشرفت والیبال نشسته نقش موثری داشته‌اند، تقدیر نمود.

در میان این افراد، نام پنج ایرانی به چشم می‌خورد که با صدور تقدیرنامه‌هایی که به امضای "بری کوزنر" رئیس فدراسیون جهانی پاراوالیبال رسیده است، از زحمات آنها تقدیر شده است.

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته نخستین فرد از این مجموعه است که به سبب فعالیتش در رشته والیبال نشسته در کسوت ورزشکار، مربی، مدیر ورزشی و مدرس مورد تقدیر قرار گرفته است. در متن تقدیرنامه برای وی آمده است:

" در بزرگداشت حضور چهار دهه رشته پاراوالیبال در بازی‌های پارالمپیک، هیات مدیره پاراوالیبال جهانی از آقای هادی رضایی برای حضور و مشارکت فعال ایشان در این رشته در جهت توسعه و ارتقای این رشته ورزشی به عنوان بازیکن و مربی بین‌المللی و در سطوح مدیریتی و اجرایی و تدریس قدردانی می‌نماید."

فرد بعدی علی کشفیا است که به عنوان ورزشکار بین‌المللی و نیز عهده دار بودن سمت‌های اجرایی و مدیریتی مورد تقدیر قرار گرفته است.

از میان ده‌ها ورزشکار ایرانی نیز پرویز فیروزی، رمضان صالحی و عیسی زیراهی به عنوان ورزشکاران بین‌المللی که در طول ادوار مختلف پارالمپیک موفق به افتخار آفرینی شده‌اند، مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.

برچسب ها:
والیبال نشسته - هادی رضایی - تقدیر
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد