از سوی کادر فنی تیم ملی کشورمان برای حضور در این اردوها پیش از این آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و سجاد مردانی به اردو دعوت شده بودند، که روز گذشته نیز امیرمحمد بخشی با نظر سرمربی تیم ملی برای حضور در تمرینات به اردو فراخوانده شد.

فریبرز عسکری با تائید این خبر به خبرنگار مهر گفت: سروش احمدی قرار بود به اردو دعوت شود که به دلایل مختلف از جمله آغاز زندگی مشترک خود عذرخواهی کرد و در از بخشی برای حضور در اردو دعوت کردیم تا تمرینات را با چهار تکواندوکار آغاز کنیم.

سرمربی تیم ملی همچنین در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم گفت: قبل از حضور در اردوها که از تکواندوکاران تست PCR گرفته می‌شود. ضدعفونی کردن خوابگاه، رختکن، محل تمرین در زمانهای مختلف، تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز و در کل همه تمهیدات لازم در این خصوص انجام شده تا بتوانیم در بهترین شرایط اردوها را آغاز کنیم.

وی در ادامه به برنامه‌های کادر فنی هم در برای تمرینات این مورد اشاره کرد و افزود: در مدتی که اردوها تعطیل بود، برنامه‌های را برای آماده نگهداشتن ملی پوشان از طریق فضای مجازی اجرا کردیم، ولی الان به سرخط بازگشته‌ایم و باید نفرات خود را به شرایط قبل از تعطیلی برسانیم، فرصت خوبی داریم تا طراحی لازم برای اصلاح تکنیک داشته باشیم.

عسکری در پایان گفت: اولین تورنمنتی که پیش روی ما قرار دارد، مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در مکزیک است که هنوز فدراسیون جهانی در خصوص برگزاری یا لغو آن اظهار نظری نداشته است. به هر حال باید کارهای تمرینی را پیش ببریم تا WT برنامه‌های آتی را اعلام کند.

برچسب ها:
تکواندو - فریبرز عسکری - تیم ملی تکواندو
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد