به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین نشست رسمی هیات رئیسه فدراسیون والیبال در سال ۹۹ در حالی هفته گذشته به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون برگزار شد که طی آن، قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر المپیک به عنوان آرمان والیبال ایران در سال ۱۴۰۰ تبیین شد.

ضمن این که در این جلسه تاکید شد فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی، نیازمند تشکیل کمیته فنی و اتاق فکر است تا به صورت تخصصی این موضوع بررسی شود.

همچنین محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با بیان این که هیات رئیسه آرمان بسیار بزرگ و مهمی برای تیم ملی ایران در المپیک تعیین کرده است، گفت: برای دستیابی به این هدف، به زودی کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تشکیل خواهد شد.

پیرو تصمیم هیئت رئیسه و صحبت‌های پیشین رئیس فدراسیون والیبال، اولین جلسه کمیته فنی و اتاق فکر برای انتخاب سرمربی تیم ملی، ساعت ۱۱ صبح فردا شنبه برگزار خواهد شد و با دعوت محمدرضا داورزنی، تعدادی از پیشکسوتان و کارشناسان صاحب‌نظر در والیبال برای بررسی کارشناسانه مباحث، در جلسه حضور خواهند داشت.

در جلسه مذکور، ویژگی‌های سرمربی تیم ملی والیبال ایران به بحث و تبادل نظر گذاشته می‌شود و طی آن گزینه‌هایی که می‌توانند آرمان والیبال ایران مبنی بر قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر المپیک را محقق کنند، مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

گفتی است جلسات کمیته فنی و اتاق فکر فدراسیون در خصوص انتخاب سرمربی، تنها مختص به جلسه روز شنبه نخواهد بود و این جلسات تا رسیدن به نتایج قطعی، در آینده هم ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:
محمدرضا داورزنی- والیبال - تیم ملی والیبال ایران
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد