سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در مراسم یادبود و گرامیداشت شهید مدافع حرم سیدهادی سلطانزاده، شهید فدراسیون بولینگ و بیلیارد اظهار داشت: ممنونم از همه عزیزانی که در این مراسم باشکوه حضور پیدا کردند و مصادف شدن این مراسم با لیالی قدر و ماه مبارک رمضان را به فال نیک می گیریم.

وی افزود: امیدوارم که دعای خیر این شهید بزرگوار و خانواده ایشان بدرقه ورزش و تیم های کشورمان باشد و بتوانیم به برکت وجود این شهیدان برای کشور افتخارآفرینی کنیم. باید این نوع مراسم همیشه در کشور باب باشد چون قبل از همه قهرمانی‌ها و افتخارآفرینی‌ها باید دگرخواهی را در پرتو خداترسی تقویت کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران این فدراسیون در میادین بین‌المللی خاطرنشان کرد: اگر ما بازیکنان بزرگ و بین المللی همانند حسین وفایی در سطح اول دنیا داریم به خاطر حضور پیشکسوتان و زحمتکشان این رشته است. در سالهای گذشته این رشته با بی‌مهری‌های زیادی مواجه بود و در تنگناهای زیاد دوستان تلاش کردند تا رشته‌های بیلیاردی بتوانند توسعه پیدا کنند.

دکتر سجادی افزود: با افتخار اعلام می کنیم که ۲۲۵ گونه ورزشی در ۵۲ فدراسیون مشغول به فعالیت هستند. همچنین کمیته‌ها و انجمن‌های مختلفی نیز حضور دارند و با تلاشی که صورت گرفت باعث شده ما در بسیاری از رشته‌ها بتوانیم به موفقیت برسیم. آنچه که امروز به ما به ارث رسیده باید تلاش کنیم که به شکل مطلوب به دست مدیران بعدی برسانیم.

وی گفت: باشگاه‌هایی که در بیلیارد فعالیت را شروع کردند با سختی‌های زیادی همراه بودند. یکسری نیز که جزو این رشته نبودند و دنبال منفعت خود بودند سعی کردند که به باشگاه‌داری بپردازند، ولی خداروشکر الان این رشته به دست صاحبان اصلی خودش رسیده و امیدوارم که مجموعه فدراسیون بولینگ و بیلیارد بازهم موفقیت‌های دوچندان را برای کشور رقم بزنند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: فدراسیون بولینگ و بیلیارد موفق شده که ‌کرسی‌های بسیار خوبی در سطح آسیا و جهان به دست آورد که این موضوع بسیار ارزشمند است. مشکل دیگر این فدراسیون نبود اسپانسر است چون اسپانسرها از این رشته‌ها به دلیل نبود پخش تلویزیونی استقبال نمی کنند.

سجادی با اشاره به برگزاری مراسم یادبود شهدا اظهار داشت: در معاونت فرهنگی توجه ویژه به مسائل فرهنگی و حک کردن ارزش‌ها در ورزش داریم. باید سعی کنیم با عمل و رفتارمان نشان دهیم که ورزش در جمهوری اسلامی ایران با همه جای دنیا متفاوت است. این تفاوت را در فرهنگ و اخلاق باید نشان دهیم. کارهای خوبی در زمینه مسائل فرهنگی و اخلاقی مانند گلریزان برگزار می‌شود که جای تقدیر دارد.

برچسب ها:
حمید سجادی - هاشم اسکندری - فدراسیون بولینگ و بیلیارد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد