به نقل از معاونت علمی و فناوری، فولادهای تولیدی هم‌پای استانداردهای جهانی برای تامین نیاز بخشی از بازارهای داخل و خارج کشور تولید می‌شود. محصولی که در صنایع خودروسازی، ماشین‌سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیعی دارد.

به گفته علیرضا چایچی یزدی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، یکی از اهداف ما در این شرکت، دستیابی به تولید ۱.۳ میلیون تن فولاد آلیاژی از طریق اجرای طرح‌های توسعه و تکمیل سبد محصولات و گسترش بازارهای صادراتی است.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تولید کننده فولادهای آلیاژی ادامه داد: تولید فولادهای آلیاژی در این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی و داخلی بوده و توانسته ایم نیاز برخی کارخانه ها را به این فولادها تامین کنیم.

وی افزود: در حال حاضر ما در مجموع ۴۲۳ گرید فولاد آلیاژی قابل تولید داریم و در صورت نیاز مشتریان، گریدهای جدید بر اساس استانداردهای بین‌المللی و داخلی قابل طراحی و تولید است.

به گزارش مهر، انواع تیغ اره، مواد پرکننده جوشکاری، ابزار گرم‌کار، قالب پلاستیک، ابزار سردکار، بلبرینگ، میکروآلیاژ، فنر، سوپاپ و غیره از جمله محصولات و خدمات این شرکت است.

برچسب ها:
فولاد - شرکت دانش بنیان - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری - علیرضا چایچی یزدی
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد