پایگاه خبری رویش افکار

در بخشی از این نامه آمده است: موجب خوشوقتی است تا در این ابتکار مشارکت نماییم. دانشگاه پریزیدنت آمادگی خود را بعنوان میزبان و محل دبیرخانه رقابت علمی جوایز MFT (چارچوب ملک زاده برای گردشگری) اعلام میدارد. ما بر این باوریم که نظریه MFT حمایت و نقش ارزنده ای در آموزش جهانی به ویژه در حوزه گردشگری خواهد داشت.

مراسم اعطای جوایز MFT بصورت دوسالانه و با همکاری اتحادیه بین المللی روسای دانشگاهها (IAUP ) و سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) برگزار خواهد شد. و در چهار گروه به مدیر برتر، پژوهش برتر، کارآفرین برتر گردشگری علایق ویژه و نوآوری برتر در گردشگری حلال اعطا می گردد.

طرحها، پروژه ها، ابتکارات و اقدامات تاثیرگذار در صنعت گردشگری به دبیرخانه ارائه و توسط هیئت داوران مورد قضاوت و رای گیری قرار گرفته و نفرات برتر تعیین خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بین المللی سیتی وان، این اقدام به پاس تقدیر از دست آوردها و تلاشهای علمی پروفسور محمد شریف ملک زاده، پدر علم نوین گردشگری و حمایت از فعالان عرصه گردشگری جهان و ارائه راهکارهای جدید برای حل بحرانهای جهانی برنامه ریزی شده است.

برچسب ها:
جایزه MFT -دانشگاه پرزیدنت اندونزی - دانشمند ایرانی- دکتر جانی هاریانتو - دکتر محمد شریف ملک زاده - سازمان بین المللی سیتی وان- گردشگری
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد